Ruim 8000 mensen gearresteerd in drie weken tijd in Marokko
Tussen 10 en 30 december 2016 hebben de Marokkaanse politiediensten ruim 8000 mensen gearresteerd. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.
25 januari 2017 - 18:40 - Marokko
De politie in Tetouan heeft de hand gelegd op ruim duizend Rivoltril drugspillen tijdens een antidrugsactie.
Volgens de media werd de drugs bij een gezochte drugshandelaar gevonden. Meerdere nationale arrestatiebevelen liepen tegen de man. Hij wordt als één van de belangrijkste drugsleveranciers in de regio beschouwd.
Op hetzelfde moment werden bij een andere drugshandelaar in de wijk Jbal Darsa een vijftigtal Trankimazin drugspillen gevonden.
Lees meer
Tussen 10 en 30 december 2016 hebben de Marokkaanse politiediensten ruim 8000 mensen gearresteerd. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.
De politie heeft donderdag in Tetouan drie verdachten gearresteerd met 660 drugspillen. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.
De politie van Beni Makada in Tanger heeft enkele dagen geleden de hand gelegd op 116 kilo cocaïne.
De politie heeft eerder deze week in Nador een lading van 52.300 drugspillen ontdekt in een bus afkomstig uit het Duitse Düsseldorf.
Een 32-jarige drugshandelaar is eerder deze week door de politie in Berkane gearresteerd. Hij wordt gelinkt aan een internationaal drugshandel.