Marine Marokko onderschept 24 ton drugs op zee
De Koninklijke Marine heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag, tijdens een drugsbestrijdingsoperatie in de regio van Larache, een drugsvangst van ruim 24 ton gemaakt.
16 november 2014 - 21:40 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft ruim twee ton drugs in beslag genomen op de weg tussen Tetouan en Al Hoceima in het noorden van Marokko.
Volgens een bron van de douane administratie legde de politie de hand op de 2,3 ton drugs op de nationale weg N16 ter hoogte van Kaa Asras.
De drugs was in 75 pakjes verdeeld en verborgen in een auto met Marokkaans kenteken. De auto probeerde een douanecontrole te forceren. Volgens dezelfde bron wisten de drugsmokkelaars te ontsnappen ondanks de ingezette middelen om hen terug te vinden.
De politie heeft in samenwerking met het Openbaar Ministerie en de Koninklijke Gendarmerie een onderzoek gestart naar de drugssmokkel en is actief op zoek naar de verdachten.
Lees meer
De Koninklijke Marine heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag, tijdens een drugsbestrijdingsoperatie in de regio van Larache, een drugsvangst van ruim 24 ton gemaakt.
De politie heeft woensdagavond een grote drugsvangst gedaan in de regio van Ouezzane in het noorden van Marokko.
Ruim vier ton drugs werd door de Koninklijke Gendarmerie in beslag genomen op een boerderij in Oulad Taima, regio Taroudant.
Mooie vangst voor de Marokkaanse politie! Ruim twee ton drugs werd in Ksar El Kebir in beslag genomen door leden van de gerechtelijke politie.
De politie heeft woensdag in het Marokkaanse Erfoud een auto met bijna een ton drugs en een vals kentekennummer onderschept.