Zoeken

Politie legt hand op tonnen drugs op weg Tetouan - Al Hoceima

16 november 2014 - 21:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse politie heeft ruim twee ton drugs in beslag genomen op de weg tussen Tetouan en Al Hoceima in het noorden van Marokko.

Volgens een bron van de douane administratie legde de politie de hand op de 2,3 ton drugs op de nationale weg N16 ter hoogte van Kaa Asras.

De drugs was in 75 pakjes verdeeld en verborgen in een auto met Marokkaans kenteken. De auto probeerde een douanecontrole te forceren. Volgens dezelfde bron wisten de drugsmokkelaars te ontsnappen ondanks de ingezette middelen om hen terug te vinden.

De politie heeft in samenwerking met het Openbaar Ministerie en de Koninklijke Gendarmerie een onderzoek gestart naar de drugssmokkel en is actief op zoek naar de verdachten.

Lees meer

Tonnen drugs gevonden in noorden Marokko

De politie heeft woensdagavond een grote drugsvangst gedaan in de regio van Ouezzane in het noorden van Marokko.

Motorboot met twee ton drugs onderschept in Tetouan

De Koninklijke Gendarmerie heeft in het noord-Marokkaanse Tetouan een motorboot onderschept met ruim twee ton cannabis aan boord.

Vier ton drugs gevonden op boerderij in Marokko

Ruim vier ton drugs werd door de Koninklijke Gendarmerie in beslag genomen op een boerderij in Oulad Taima, regio Taroudant.

Ton drugs in beslag genomen in Erfoud

De politie heeft woensdag in het Marokkaanse Erfoud een auto met bijna een ton drugs en een vals kentekennummer onderschept.

Marokkaanse politie pakt drugsdealer die moeder mishandelde

De Marokkaanse politie heeft een man gearresteerd omdat hij zijn moeder mishandelde. Bij een huiszoeking bij hem thuis kwam aan het licht dat hij een bekende drugsdealer was.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team