Marokko: Khadija, 6 jaar, slachtoffer pedofiel (video)
Khadija, pas 6 jaar, werd in het dorpje Oulad Majdoub bij Kenitra door de eigenaar van een winkeltje nabij haar huis misbruikt.
1 februari 2018 - 20:00 - Cultuur
Khadija Joueid is pas 3 jaar maar is al een echte kunstenares. Het meisje heeft een echt talent en begon te schilderen toen ze pas 1 jaar oud was.
"We ontdekten deze passie in Khadija toen ze amper een jaar oud was. Wij waren, haar vader en ik, op dat moment al onder de indruk van de manier waarop ze tekende. Khadija kon twee tot drie uur besteden aan haar kinderschilderijen. We waren blij met Khadija’s interesse in schilderen", vertelt de jonge mama, Mariam Sebti.
Een jaar later besloten de ouders van Khadija haar op een kinderatelier van de Marokkaanse schilderes Hanane Rayhane in te schrijven. Het meisje overtuigde al heel snel en wordt nu zelfs als een echter artiest beschouwd. Ze heeft nu zelfs een eigen atelier in het huis van haar ouders.
Khadija Jouedi nam eerder al deel aan een gezamenlijke tentoonstelling. Op 3 februari gaat haar allereerste eigen expositie in Tanger open.
Lees meer
Khadija, pas 6 jaar, werd in het dorpje Oulad Majdoub bij Kenitra door de eigenaar van een winkeltje nabij haar huis misbruikt.
Lalla Khadija bevond zich eerder deze week met haar vriendinnetjes in Marrakech. De jonge prinses werd door twee lijfwachten vergezeld.
Lalla Khadija viert vandaag haar 11e verjaardag. De dochter van Koning Mohammed VI en prinses Lalla Salma werd op 28 februari 2007 in Rabat geboren.
Khadija Aizatraoui, lerares op een middelbare school, is een actieve milieu activiste. Om haar kinderen het belang van recycleren te leren heeft ze een origineel project bedacht.
Souhaib en Khadija zullen uiteindelijk niet aan het nieuw seizoen van Lalla Laarossa op de Marokkaanse zender Al Aoula deelnemen.