2 december 2014 - 23:48 - Marokko
Bij een controle op de luchthaven van Casablanca is een Peruaanse drugssmokkelaar met ruim een kilogram cocaïne in de maag tegen de lamp gelopen.
De man kwam van Sao Paulo in Brazilië. Hij was opgevallen door zijn nerveus gedrag. Doordat er niets in zijn bagage werd gevonden, moest hij een röntgenfoto laten maken. Deze toonde de aanwezigheid aan van 1,6 kg cocaïne in de vorm van pasta en vloeistof in de buik van de man.
De drugs werd in beslag genomen en de smokkelaar werd aan de gerechtelijke politie overhandigd voor verder onderzoek.
Marokko wordt steeds meer gebruikt als doorvoerland voor cocaïne uit Zuid-Amerika, voornamelijk Brazilië. Vorige maand was een Spanjaard gepakt met ruim 7 kilogram cocaïne verstopt in pakjes snoep.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project