14 juni 2011 - 20:51 - Marokko
De tram van Rabat-Salé is dinsdag van 7u30 tot 9u30 geblokkeerd geweest op de Hassan II brug te Salé door een elektriciteitspanne volgens een communiqué van het bedrijf "Tramway Rabat-Salé".
De panne die de tram twee uur heeft stilgehouden wordt beschouwd als normaal door het trambedrijf dat meldt dat "bij de start van een tramdienst, technische storingen gewoonlijk voorkomen maar dat ze snel worden opgelost".
Volgens de melding werden 200 tickets terugbetaald aan passagiers die in het station wachtten. Degenen die reeds aan boord van de tram waren hebben een gestempeld ticket gekregen die ze kunnen hergebruiken voor een andere reis.
Maandagochtend al had een ongeval tussen een tram en een taxi op de rotonde nabij het station Rabat stad, het verkeer meerdere uren geblokkeerd.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt