22 mei 2022 - 17:00 - Marokko
In de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima is op vrijdag 20 mei in het begin van de namiddag, een aardbeving met een kracht van 5,2 op de schaal van Richter geregistreerd. De beving zorgde voor paniek onder de inwoners van de regio.
Het epicentrum van de beving lag op 38 km van de kust van Al Hoceima, op "een zeer lage diepte van 8 km", en werd om 14:35 uur gemeten, aldus een communiqué van het Euro-mediterraan centrum voor seismologie (EMSC).
Lees ook: Aardbevingen in Al Hoceima uitgelegd
De omvang en het epicentrum van de aardbeving worden in de komende uren en dagen mogelijk herzien, na verdere onderzoek van de seismologen, legt dezelfde bron uit.
Lees ook: Aardbeving van 5,4 in Al Hoceima
De aardbeving zorgde voor paniek bij de inwoners van Al Hoceima die massaal hun woningen verlieten en zich op straat verzamelden. De beving veroorzaakte echter geen schade of slachtoffers.
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf