6 oktober 2018 - 18:00 - Gemeenschap
Pamela Anderson en Adil Rami vormen nog steeds een koppel. Vorige maand kondigde de media dat ze uit elkaar waren, wat de twee celebrities weigerden te ontkennen of te bevestigen.
De actrice van Baywatch vertelde deze week aan Le Parisien dat ze nog steeds samen was met de Frans-Marokkaanse voetballer. "Hij komt elke avond van Marseille naar Parijs om bij mij te slapen", verklaarde ze in een interview over haar deelname aan de Franse televisieshow Dancing with the Stars.
"Adil is heel aanwezig. Hij komt elke avond naar Parijs om met mij te slapen en gaat de volgende ochtend terug naar Marseille om te trainen. Hij speelt momenteel niet door een blessure, maar hij traint wel.", verklaarde Anderson aan het blad.
Vorige maand berichtten de media dat de twee een einde aan hun relatie hadden gemaakt na een huwelijksaanzoek van Adil Rami. Pamela Anderson wilde dat de verdediger van Marseille meer tijd zou doorbrengen met zijn kinderen.
Mohamed Ihattaren "verzuipt onder druk"
Reproductiegetal coronavirus in Marokko onder 1 gedaald
Selim Amallah legt keuze voor Marokko uit
Nabil B. en advocaat Derk Wiersum hadden hoogoplopende ruzie dag voor moord
Marokkaanse Miss België-finaliste Camilia was slachtoffer kindermisbruik
Marokko: vrouw Usama Al-Hasani vreest voor zelfde lot als Jamal Khashoggi
Marokko: vrouw Usama Al-Hasani vreest voor zelfde lot als Jamal Khashoggi
Fransen opgepakt met valse covid-testen in Agadir
Marokko: tragische einde voor bekende drugsbaron
Marokkaanse vlogster Nada Hassi op straat aangevallen (video)
Arrestatie voor moord op dakloze in Tiznit
Ontroerende getuigenis Marokkaans tienerslachtoffer van verkrachting (video)
Marokko: gemeenteraadslid levend verbrand in auto
Illegale casino ontdekt in Marrakech, buitenlanders gearresteerd