1 september 2023 , 23:00 - Laila A. - Sport
FC Sevilla heeft het contract van de Marokkaanse international Oussama Idrissi beëindigd. De Andalusische club heeft besloten afscheid te nemen van de speler.
Tijdens zijn verblijf bij Sevilla speelde Idrissi zeventien wedstrijden en leverde drie beslissende passes. Het merendeel van zijn tijd in Sevilla werd hij echter uitgeleend aan verschillende clubs.
Lees ook: Kunstmatige intelligentie plaatst Oussama Idrissi op niveau Mbappé
Eerst werd hij uitgeleend aan Ajax Amsterdam in de tweede helft van het seizoen 20/21, waar hij veertien wedstrijden speelde. Het daaropvolgende seizoen vertrok Idrissi naar Cádiz CF, waar hij bijdroeg met één doelpunt en een assist in dertien optredens. In het seizoen 22/23 schitterde de Marokkaan in het shirt van het Nederlandse Feyenoord, met zeven doelpunten en acht assists in 38 wedstrijden.
Lees ook: Oussama Idrissi, het eeuwige probleem van FC Sevilla
Met deze contractbeëindiging is Idrissi nu vrij om met andere clubs te onderhandelen. Hij zal zich naar verwachting tot Feyenoord of Cádiz FC wenden.
Bondscoach Kameroen deelt eerste tik uit aan Marokko voor kraker
Hammam nieuwe schuilplaats van Marokkaanse politici
Madonna viert 2026 met partner en kinderen in Marokkaanse woestijn
Marokko treft zware tegenstander in kwartfinale Afrika Cup
Inwoners luiden noodklok over extreem gevaarlijk gebouw in hartje Tanger
De onzichtbare kracht achter de Marokkaanse economie
Bondscoach Kameroen deelt eerste tik uit aan Marokko voor kraker
Marokko treft zware tegenstander in kwartfinale Afrika Cup
Atlas Leeuwen tonen veerkracht na tranen Azzedine Ounahi
Abderrazak Hamdallah redt presentator Hamza El Filali van ondergang
Marokko met de schrik vrij, Brahim Díaz verlost Marokko
Dit is de best betaalde bondscoach van Afrika (en het is niet Walid Regragui!)
Marokko-Tanzania: "Winnen of een nationale catastrofe"
Marokko-Tanzania: op welke zenders en om hoe laat live kijken