17 maart 2025 , 16:20 - Laila A. - Sport
Zware klap voor het Marokkaans elftal. De Marokkaanse aanvaller van Lille, Osame Sahraoui, moest in de 61e minuut geblesseerd het veld verlaten tijdens de wedstrijd die zijn club verloor van FC Nantes met 1-0, zaterdagavond in de 26e speelronde van de Ligue 1. De trainer van de Franse club geeft updates over de Atlas Leeuw.
"Hij voelde opnieuw pijn in zijn adductor", verklaarde Bruno Genesio, de trainer van Lille, tijdens de persconferentie. Het nieuws is momenteel niet geruststellend. "Ik heb nog niet met de artsen en fysiotherapeuten gesproken om meer te weten te komen, maar ja, ik kan zeggen dat de situatie enigszins zorgwekkend is", voegde de Franse coach eraan toe.
Lees ook: Osame Sahraoui kiest definitief voor Marokko, Noorwegen teleurgesteld
Osame Sahraoui is samen met Chamseddine Talbi, Hamza Igamane, Soufiane Rahimi, Youssef En-Nesyri, Abdesamad Ezzalzouli, Brahim Diaz, Amine Adli en Eliesse Ben Seghir opgeroepen voor de wedstrijden van de Atlas Leeuwen tegen Niger en Tanzania, gepland op 21 en 25 maart 2025 in Oujda, in het kader van de Afrikaanse kwalificatiewedstrijden voor het WK 2026. Het is nog onzeker of Sahraoui zal deelnemen aan het trainingskamp en de wedstrijden. Bondscoach Walid Regragui wacht op de resultaten van de medische onderzoeken die de speler zal ondergaan voordat hij een beslissing neemt.
Lees ook: Dit zijn de nieuwe gezichten van het Marokkaans elftal
Met negen punten uit drie overwinningen staat Marokko bovenaan de groep in de kwalificatiereeks voor het WK 2026. Niger en Tanzania volgen met elk zes punten. Zambia staat vierde met drie punten, terwijl de Republiek Congo laatste is met nul punten. Eritrea doet niet mee aan deze kwalificatiewedstrijden vanwege een eerdere terugtrekking.
Grens Marokko-Algerije: schoten gelost bij Ksar Ich, vrees voor escalatie
Forbes zet Marokkaanse topman in prestigieuze lijst
Juridisch schaakspel tussen Marokko en Senegal bereikt kookpunt
Marokko gokt op Spanje na bevriezen gasplan Nador
Grote fouten bij NCTV in zaak Anissa: geen spionage voor Marokko, maar fles raki uit Istanboel
Explosie Rotterdam-Zuidwijk: gedupeerden jagen op geld Jalal O.
Juridisch schaakspel tussen Marokko en Senegal bereikt kookpunt
Goal, eigen goal en rood: bijzondere avond voor El Yamiq
Glory pakt wereldtitel Tarik Khbabez af na conflict
Davis Cup in Marokko eindigt in totale chaos, sancties verwacht
Vietnam bouwt megastadion, zet Marokko op tweede plek
Kassa voor Achraf Hakimi in Parijs
Valse start voor Youssef En-Nesyri, Atlas Leeuw onder vuur
Walid Regragui test elftal tegen Zuid-Amerikaanse grootmachten