27 september 2024 - 14:40 - Sport
De FIFA heeft donderdag 26 september officieel bevestigd dat Osame Sahraoui van voetbalnationaliteit mag wisselen. De jonge aanvaller kan nu uitkomen voor het Marokkaans elftal.
Voor de speler van LOSC Lille was het geen makkelijke beslissing. Hij koos uiteindelijk voor Marokko, het land van zijn vader, boven Noorwegen, waar hij geboren en getogen is.
Lees ook: Couhaib Driouech kiest definitief voor Marokko ondanks druk uit Nederland
Hoewel de Noorse voetbalbond hem meerdere keren heeft benaderd, gaf Sahraoui de voorkeur aan Marokko. "Het was een moeilijke keuze, mijn hart is verdeeld tussen Noorwegen en Marokko", zei hij in een verklaring. Hij bedankte Noorwegen voor de gastvrijheid en de kans om zich als voetballer te ontwikkelen.
Lees ook: Noorwegen verliest Marokkaans talent
Na lang overleg met zijn familie en vrienden koos hij uiteindelijk voor Marokko. De Marokkaanse voetbalbond (FRMF) is zeer verheugd met zijn beslissing.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten