2 september 2020 - 14:40 - Wereld
Nordin Benallal is slechts enkele dagen na zijn arrestatie in Sebta, maandagochtend aan de politie in Spanje overgedragen.
Benallal werd na een poging tot ontvoering en een schietpartij in de Spaanse enclave in het noorden van Marokko gearresteerd.
Getuigen stellen dat vijf mannen uit een BMW in de wijk Benitez waren gestapt en het slachtoffer in de kofferbak van het voertuig hadden geduwd alvorens het vuur te openen.
Bij aankomst van de politie probeerden twee verdachten met een politiebusje te vluchten. Drie anderen zochten hun toevlucht in de struiken waar ze werden gearresteerd. De Guardia civil vermoedt dat nog meer verdachten aanwezig waren.
Het slachtoffer werd zwaargewond naar het academisch ziekenhuis van Sebta gebracht. De banden van de man met Benallal en zijn kompanen is nog niet duidelijk.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots