27 augustus 2020 - 13:10 - Wereld
Nordin Benallal is samen met twee medeplichtigen in Spanje gearresteerd. De Belgische Marokkaan werd vrijdag in Sebta na een gewapende ontvoeringspoging opgepakt.
RTL info bericht dat de andere verdachten een Belg en een Fransman zijn. Getuigen vertelden dat vijf mannen vrijdagavond uit een BMW waren gestapt bij het strand Playa Benitez.
Het groepje probeerde een andere man in hun auto te dwingen en openden vervolgens het vuur. Bij aankomst van de politie was iedereen nog ter plekke. Het slachtoffer werd in de kofferbak van de BMW gevonden.
Benallal en zijn kompanen probeerden nog weg te vluchten maar werden na slechts enkele minuten ingehaald en gearresteerd. Twee verdachten zijn wisten te ontsnappen.
Nordin Benallal wordt in België "De Paling" genomed omdat hij vier keer uit de gevangenis wist te ontsnappen. Hij wordt verdacht van een vijftigtal overvallen.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning