Veel gewonden bij ontploffing in Casablanca (video)
Bij de ontploffing van een gasfles in een café in de wijk Sbata in Casablanca zijn maandag veertien mensen gewond geraakt. Drie slachtoffers verkeren in een ernstige toestand.
24 mei 2016 - 19:00 - Marokko
In de nacht van maandag op dinsdag werd het hotel Majestic in Casablanca opgeschrikt door een zware ontploffing. Twee mensen raakten gewond.
Volgens bronnen van 2M is de ontploffing te wijten aan een gasfles in de keuken. De slachtoffers werden in een ernstige toestand naar het ziekenhuis gebracht.
Er werd nog niet officieel gecommuniceerd over de zaak. Alyaoum24 deelde meerdere video’s van de explosie.
Lees meer
Bij de ontploffing van een gasfles in een café in de wijk Sbata in Casablanca zijn maandag veertien mensen gewond geraakt. Drie slachtoffers verkeren in een ernstige toestand.
Bij de ontploffing van een waterboiler op maandag zijn in Rabat twee doden en vier gewonden gevallen. De slachtoffers zijn twee veiligheidsagenten van de hogeschool ENIM.
Door de ontploffing van een gasfles zijn in de nacht van maandag op dinsdag twee huizen ingestort in Casablanca. Daarbij vielen twee doden en meerdere gewonden.
In het Marokkaanse Demnate heeft eerder deze week een grote brand gewoed. De vlammen veroorzaakten de ontploffing van een gasfles in een woning. Er vielen gelukkig geen...
Zes mensen raakten donderdagavond ernstig gewond bij een brand in een café in het Marokkaanse Fez. Dat vernam persagentschap MAP van de civiele bescherming.