Dode en gewonden bij zwaar ongeval in Bejaad
Bij een ernstig verkeersongeval op donderdag in de regio van Bejaad, is een vrouw overleden en raakten 16 mensen gewond.
28 december 2012 - 22:26 - Marokko
Op de weg tussen Benslimane en Bouznika raakten 25 mensen donderdagavond gewond in een busongeval. Elf passagiers verkeren in een kritieke toestand.
Alle slachtoffers bevonden zich aan boord van de minibus. De chauffeur probeerde rond 19 uur een motorfiets te ontwijken en eindigde zijn koerst tegen een boom.
De passagiers liepen merendeels breuken en inwendige bloedingen op. De zwaargewonden werd naar Rabat vervoerd.
Dinsdag al waren drie mensen om het leven gekomen bij een busongeval nabij Fez.
Volgens de politie vielen er tussen 10 en 16 december, 26 verkeersdoden in Marokko.
Lees meer
Bij een ernstig verkeersongeval op donderdag in de regio van Bejaad, is een vrouw overleden en raakten 16 mensen gewond.
Zes mensen zijn donderdag omgekomen toen een tanker en hun auto frontaal in botsing kwamen, ter hoogte van douar Msaâda in de provincie Sidi Slimane.
Bij een busongeval in Tinjdad, in het zuiden van Marokko, is in de nacht van maandag op dinsdag één persoon omgekomen. Ook raakten 20 passagiers gewond. Vijf van hen verkeren...
Zes mensen zijn woensdag omgekomen en 40 anderen raakten gewond bij een busongeval in Tnin Chtouka, nabij El Jadida.
Zaterdagochtend zijn 34 mensen gewond geraakt in een busongeval ter hoogte van Sidi Bou Othman, in de provincie Rhamna. Vier van hen verkeren in een kritieke toestand.