13 september 2017 , 17:00 - Fouad Badel - Sport
De Zuid-Afrikaanse scheidsrechter Victor Gomes fluit op zaterdag 7 oktober de WK-kwalificatiewedstrijd tussen Marokko en Gabon.
Victor Gomez is in Zuid-Afrika veel bekritiseerd om zijn « oneerlijkheid ». De scheidsrechter wordt ervan beschuldigd tijdens meerdere wedstrijden van het Zuid-Afrikaans voetbalkampioenschap ongerechtvaardigde penalties te hebben toegekend.
Drie jaar geleden had Victor Gomez zelfs vijf penalties in één enkele wedstrijd gefloten. Hij werd ook herhaaldelijk door de voetbalautoriteiten in zijn land gesanctioneerd.
De kwalificatiewedstrijd tussen Marokko] en Gabon voor het WK-2018 in Rusland wordt in het Mohammed V stadion in Casablanca gespeeld. Marokko, tweede in groep C na Ivoorkust, moet de wedstrijd winnen om een kans te maken op een kwalificatie.
16-jarig fenomeen Ziyad Baha op weg naar Europese topclub
Maximale straf voor Marokkaans duo na moord op Spaans politicus
De airco-smokkelaars: hoe hasj onzichtbaar van Marokko naar België reisde
Marokko wint Arab Cup na krankzinnige finale tegen Jordanië
Manchester United vangt bot bij FIFA na klacht over Noussair Mazraoui
Marokko sluit deal over miljardenstroom diaspora in Europa
16-jarig fenomeen Ziyad Baha op weg naar Europese topclub
Marokko wint Arab Cup na krankzinnige finale tegen Jordanië
Manchester United vangt bot bij FIFA na klacht over Noussair Mazraoui
Verslagenheid in Nederland, kickbokser Nordine El Otmani overleden aan hersentumor
PSV trekt portemonnee voor Anass Salah-Eddine
Contractruzie zet streep door Afrika Cup-deelname Douzi
Arab Cup Marokko-Jordanië: tijd en zenders voor de finale
Marokko maakt zich op voor beladen finale tegen Jordanië