12 februari 2019 - 17:00 - Sport
Medhi Benatia liet onlangs weten dat hij niet voor het geld maar voor de islam naar Qatar was vertrokken. De Marokkaanse international overtuigde echter niet en kreeg in de afgelopen weken veel kritiek.
"Ik heb voor Al Duhail gekozen en hoop dat iedereen mijn besluit zal respecteren. Het was beter voor mij en mijn gezin. Hier in Qatar wil ik dat mijn kinderen opgroeien in een islamitische sfeer door de religie op een juiste manier te leren.", verklaarde de aanvoerder van de Atlas Leeuwen tijdens een persconferentie begin februari.
Al Duhail betaalde 10 miljoen euro aan Juventus Turijn voor Benatia, die een jaarsalaris van 4 miljoen euro zal ontvangen.
Ondanks de controverse over zijn vertrek lijkt Benatia zich echt thuis te voelen in Doha. De verdediger deelde enkel dagen geleden nog een video waarin hij vol lof over de stad spreekt en vooral de korte afstand tussen de moskee en zijn nieuwe club.
15% minder kans op Airbnb-boeking met Marokkaanse naam
Marokkaans leger doodt Mauritaanse smokkelaars
Hakim Ziyech naar PSG? Wat denkt Walid Regragui?
Imane belandt in rivier in Zemst en verdrinkt
Wil Europa Marokko straffen?
Predator Oil and Gas stopt gasboringen in Marokko
Hakim Ziyech: wordt het PSG?
CHAN 2023: van aanranding beschuldigde journalist wijst naar Marokko
Fiorentina hakt knoop door voor Sofyan Amrabat
Nieuwe liefdesverklaring van Youssef En-Nesyri aan Sevilla FC
Bemoedigend nieuws van Amine Harit
Olympique Marseille legt hand op Azzedine Ounahi
Marokko speelt oefenduel tegen Peru in maart
Marokkaanse kickboksers massaal aanwezig op Enfusion 118