Marokkaans elftal dolblij in vliegtuig na overwinning tegen Servië (video)
Mehdi Benatia heeft een nieuw filmpje gedeeld met zijn teamgenoten in het vliegtuig na de overwinning tegen Servië in het Italiaanse Turijn.
- Sport
Het oefenduel tussen Marokko en Servië op 23 maart zal in Italië worden gespeeld. De wedstrijd staat in Turijn gepland.
Arryadia zal de wedstrijd, een voorbereiding op het WK-2018 in Rusland voor het Marokkaans elftal, live op televisie uitzenden.
Marokko speelt vier dagen later een tweede oefeninterland tegen Oezbekistan als voorbereiding op het wereldkampioenschap.
De Atlas Leeuwen zullen in de eerste ronde van het WK in Rusland tegen Spanje, Portugal en Iran spelen.
Lees meer
Mehdi Benatia heeft een nieuw filmpje gedeeld met zijn teamgenoten in het vliegtuig na de overwinning tegen Servië in het Italiaanse Turijn.
In aanloop van het WK-2018 in Rusland hebben de Atlas Leeuwen in maart twee oefenduels gepland staan.
Marokko speelt vandaag een oefenduel tegen Oezbekistan in Casablanca als voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.
Het Marokkaans elftal zal na de wedstrijd tegen Oezbekistan op dinsdag in Casablanca, nog twee oefenduels spelen als voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.
De Atlas Leeuwen zullen een vriendschappelijk interland tegen Servië in Londen spelen. De wedstrijd is een voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.