Zoeken

Voetbal: Marokko speelt tegen Servië in Londen

- Sport

Geschreven door Said A.

De Atlas Leeuwen zullen een vriendschappelijk interland tegen Servië in Londen spelen. De wedstrijd is een voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.

Le360 vernam van een bron van de Marokkaanse voetbalbond dat het oefenduel kort voor het vertrek naar Rusland zal worden gespeeld.

Hervé Renard en zijn spelers zullen op dat moment voor een oefenstage in Groot-Brittannië zijn.

In maart zal het Marokkaans elftal ook een oefeninterland tegen Oezbekistan spelen. De wedstrijd staat in Casablanca gepland.

Lees meer

Hervé Renard maakt spelerslijst bekend voor komende oefenduels Marokko

Bondscoach Hervé Renard heeft dinsdag zijn definitieve selectie voor de twee vriendschappelijke duels van Marokko tegen Servië en Oezbekistan bekend gemaakt.

Marokko: 20 miljoen dirham om elftal voor WK voor te bereiden

De Marokkaanse voetbalbond FRMF heeft een budget van 20 miljoen dirham vrijgegeven om de Atlas Leeuwen voor te bereiden op het WK-2018 in Rusland.

Oefenduel Marokko-Servië in Italië

Het oefenduel tussen Marokko en Servië op 23 maart zal in Italië worden gespeeld. De wedstrijd staat in Turijn gepland.

Hervé Renard: spelers tegen Servië zullen basisteam vormen voor WK-2018

Hervé Renard heeft vrijdagavond tijdens een persconferentie laten weten dat de spelers die hij tegen Servië heeft opgesteld, het basisteam zullen vormen voor het WK-2018 in...

Marokko: twee nieuwe oefenduels voor voorbereiding WK-2018

Het Marokkaans elftal zal na de wedstrijd tegen Oezbekistan op dinsdag in Casablanca, nog twee oefenduels spelen als voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team