Zoeken

Nora Gharib zwanger van meisje

21 maart 2020 - 22:20 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Nora Gharib is zwanger van een meisje. De 26-jarige Belgische presentatrice van Marokkaanse afkomst vernam tijdens een reveal-party dat ze een meisje verwachtte.

De jonge actrice liet begin februari via Instagram weten dat ze van haar eerste kindje zwanger was. Ze deelde toen een foto van haar ronde buik en schreef erbij "Dit kan ik niet langer geheimhouden".

Nora Gharib trouwde in juli 2017 met Anson. De twee leerden elkaar in hun tienerjaren kennen. Beiden waren ervan overtuigd dat ze een zoontje zouden krijgen. Dat het een meisje wordt, kwam voor hen als een verrassing.

De relatie van Nora en Anson werd lange tijd niet aanvaard door de familie van de jonge actrice. Daar kwam verandering in toen Anson de keuze maakte om zich tot de Islam te bekeren.

Lees meer

Dounia Boutazout van eerste baby bevallen

Marokkaanse actrice Dounia Boutazout is deze week van een gezonde baby bevallen.

Belgisch Marokkaanse presentatrice Nora Gharib zwanger (foto)

Nora Gharib is zwanger van haar eerste kindje. Dat liet de 26-jarige presentatrice en actrice zelf op Instagram weten.

Actrice Najat El Ouafi in rouw

Najat El Ouafi is in rouw. De Marokkaanse actrice heeft donderdag op sociale media laten weten dat haar moeder was overleden.

Nora Gharib helpt mensen in ’Blind gesprongen’ aan een baan

In het nieuwe programma van Nora Gharib op de Belgische televisie, ’Blind gesprongen’, wordt de formule van ’Blind getrouwd’ toegepast op de arbeidsmarkt, net zoals ’Blind...

Nora Gharib en Anson Ansare gaan scheiden

Actrice Nora Gharib en haar echtgenoot Anson Ansare hebben besloten om uit elkaar te gaan. Nora maakte dit op 1 juli zelf bekend via een foto op haar Instagramaccount.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team