9 december 2022 - 19:00 - Cultuur
De Marokkaans-Canadese actrice en producer Nora Fatehi trad dit jaar voor het eerst op tijdens de openingsceremonie van een WK. Ze beschrijft de emoties die ze voelde tijdens deze historische momenten in Qatar.
"Light The Sky" is het vierde officiële volkslied op de soundtrack van het WK 2022, uitgevoerd door vier beroemde Arabische zangeressen, waaronder Nora Fatehi. Ze verklaarde "zenuwachtig" te zijn voor ze het podium opging en dat het zingen van het volkslied voor het WK 2022 in Qatar heel bijzonder voor haar was.
Lees ook: Nora Fatehi haalt zich woede van Indiërs op de hals (video)
"Om hier te staan en dit lied te zingen. Dit nummer is zo positief. Het betekent voor mij eenheid, diversiteit. Ik zong een Hindi tekst alhoewel India niet deelneemt. Geestelijk zijn ze er wel bij. Het was de bedoeling om het publiek mee te laten zingen."
Lees ook: Manal Benchlikha en Nora Fatehi in officiële song WK Qatar (video)
Het zingen van Light the Sky is voor de Bollywoodster elke keer weer een feestelijk gevoel. "Het is zo’n klinkende en positieve energie, en ja, het is een goed gevoel. De gevoelens die ik had op het podium waren een mengeling van episch en surrealistisch. Ik was erg nerveus, maar tegelijkertijd dankbaar."
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko