28 mei 2020 - 16:00 - Wereld
Een meisje met Noord-Afrikaanse roots is woensdag in het ziekenhuis van Montpellier in Frankrijk overleden nadat een verpleegster haar een dodelijke dosis adrenaline toediende.
Het jonge slachtoffer was door haar moeder naar het ziekenhuis van Sète gebracht met ernstige buikklachten. Ze werd er onder toezicht geplaatst en kreeg Spasfon pijnstillers.
Een verpleegster die het kind enkele uren later een nieuwe dosis pijnstillers moest geven vergiste zich en diende haar 5 mg adrenaline toe. Het meisje begon te trillen en bloed over te geven. Haar hart ging door de adrenaline veel te snel kloppen.
De dokters hadden ruim twee uur nodig op haar te reanimeren. Het kind werd in coma naar het ziekenhuis van Montpellier overgebracht. Daar overleed ze een dag later.
Een oudere zus van het meisje bracht het verhaal naar buiten. Toen ze een bericht op Facebook deelde om de moslimgemeenschap te vragen om voor haar zusje te bidden, was het kind nog levend. De familie van het jonge slachtoffer gaat aangifte doen tegen het ziekenhuis.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren