14 mei 2020 - 12:40 - Wereld
Een jonge Marokkaanse die naar Turkije was afgereisd voor een liposuctie verkeert in levensgevaar als gevolg van een medische fout tijdens de ingreep.
De vrouw werd op 4 mei in een kliniek in Istanbul opgenomen om een buikliposuctie te ondergaan. Complicaties deden zich echter voor tijdens de ingreep.
Het slachtoffer moest worden gereanimeerd en werd in de kliniek gehouden vanwege hematemese (bloedbraak). Volgens de familie van de jonge vrouw reageerde haar lichaam slecht op de medische behandeling die ze had gekregen.
Familieleden die de jonge vrouw in Turkije vergezelden zitten nu al dagen zonder nieuws. De kliniek weigert hen informatie te geven over de gezondheidstoestand van het slachtoffer.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots