Hachim Mastour probeert in Griekenland carrière nieuw leven in te blazen
Hachim Mastour heeft met de Griekse club PAS Lamia getekend. De Marokkaanse international is sinds enkele weken contractvrij.
24 september 2015 - 16:10 - Sport
Voetbalster Neymar heeft enkele dagen geleden een gesigneerd shirt aan de kersverse Marokkaanse international Hachim Mastour gestuurd, om hem welkom te heten in Spanje.
Het shirt werd aan Mastour overhandigd door de correspondent van beIN Sport in Spanje. Neymar liet daar ook een lief woordje bij:
"Hallo Mastour, welkom in Spanje. Ik hoop dat je het goed doet. Ik wens je veel geluk in het leven en op het veld, behalve wanneer je tegen Barca speelt! Gefeliciteerd topper, ik ga je op televisie en soms van iets dichterbij volgen. Kus."
Hicham Mastour en Neymar ontmoetten elkaar enkele maanden geleden voor het eerst op een feestje van Red Bull. Mastour werd begin september door AC Milan voor twee jaar aan Málaga CF uitgeleend.
Lees meer
Hachim Mastour heeft met de Griekse club PAS Lamia getekend. De Marokkaanse international is sinds enkele weken contractvrij.
Marokkaanse international Hachim Mastour wordt door AC Milan voor twee jaar aan Málaga CF uitgeleend. Dat laat de Spaanse club weten.
Marokkaanse international Hachim Mastour werd dit jaar opgenomen in de lijst van voetbaltalenten van de toekomst van het Britse tijdschrift Four Four Two.
Hachim Mastour keert naar verwachting zeer binnenkort terug naar Italië. De Marokkaanse international was slechts enkele maanden geleden op huurbasis naar Malaga vertrokken.
De Wereldvoetbalbond FIFA heeft eindelijk toestemming gegeven aan Hachim Mastour om met Malaga te spelen. De Marokkaanse international mocht nog niet officieel voor de club...