18 juni 2023 , 18:30 - Nawel Serdouni - Sport
Walid Regragui, coach van de Atlas Leeuwen, heeft gezegd dat de nederlaag van Marokko tegen Zuid-Afrika een kans is om lessen te trekken voor de volgende Afrika Cup Ivoorkust 2023. Het Marokkaanse elftal verloor zaterdag met 2-1 van Zuid-Afrika.
De wedstrijd was een gelegenheid voor beide teams om hun moed te tonen. Ze creëerden en benutten beide talrijke kansen. De Marokkaanse bondscoach merkte ook op dat de Leeuwen er, ondanks de dominantie van het Zuid-Afrikaanse team in de eerste helft, in slaagden om in de tweede periode problemen te veroorzaken voor de verdediging van de tegenstander. De coach wees echter ook op een gebrek aan efficiëntie bij de afwerking een aantal kansen.
Lees ook: Marokko - Zuid-Afrika: bittere nederlaag voor de Atlas Leeuwen
Walid Regragui vertelde dat een aantal van zijn spelers, die onlangs tekenden voor Europese competities, niet op hun fitst waren. Daarom beschouwde hij deze wedstrijd ook als een uitstekende test voor de nieuwe spelers in het nationale team.
Lees ook: Marokko-Kaapverdië: reactie Walid Regragui na 0-0 gelijkspel
Bafana-coach Hugo Broos stak zijn tevredenheid over de efficiëntie van zijn team niet onder stoelen of banken en benadrukte hun vooruitgang sinds de laatste wedstrijd tegen Marokko. Hij erkende ook het potentieel van het Marokkaanse team en zei dat de motivatie van het Zuid-Afrikaanse elftal werd versterkt door de aanwezigheid van een groot publiek.
Van pizzabezorger in Spanje tot vastgoedmagnaat in Marokko
Hakim Ziyech terug in Qatar
Luchthaven Luik: tijdperk voorbij met laatste vlucht naar Tanger
Marokko scherpt controle op import uit China en Turkije fors aan
Marokkanen mogen meer uitgeven in het buitenland
Val van onvindbare drugsbaron in Marokko, 18 arrestatiebevelen!
Hakim Ziyech terug in Qatar
Scout onthult hoe Marokko de strijd om Lamine Yamal verloor
Frans voetbaltalent overleden na val in put in Marrakesh
Ayoub El Kaabi, van timmerman tot internationaal voetbalicoon
FIFA ziet in Marokko de ideale gastheer voor nieuw supertoernooi
Bondscoach Kameroen deelt eerste tik uit aan Marokko voor kraker
Marokko treft zware tegenstander in kwartfinale Afrika Cup
Atlas Leeuwen tonen veerkracht na tranen Azzedine Ounahi