3 maart 2021 - 18:40 - Wereld
Bijna drie maande na de erkenning van de Marokkaanse soevereiniteit over de Sahara door de Verenigde Staten, heeft het Amerikaanse ruimteagentschap NASA een volledige kaart van Marokko, inclusief de Sahara-provincies aangenomen.
Na het Pentagon, de CIA en de NAVO heeft de NASA ook de historische soevereiniteit van Marokko over de Sahara erkend.
De nieuwe interactieve kaart van Marokko gaat van Tanger naar Lagouira en staat nu op de website van het Amerikaanse ruimteagentschap.
Op donderdag 10 december had Donald Trump de Sahara officieel als Marokkaans grondgebied erkend. Sindsdien proberen de Polisario en zijn bondgenoten de nieuwe Amerikaanse president Joe Biden zover te krijgen dat het besluit wordt teruggedraaid.
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?
Gevaarlijke Marokkaanse tomaten van de markt gehaald in Nederland
Marokkaan vrijgelaten na miljoenenroof in Duitsland: "Onvoldoende bewijs"