Zoeken

Najib Amhali dankzij vrouw van drugsverslaving af

3 september 2017 - 16:20 - Cultuur

Geschreven door Said A.

Najib Amhali heeft in Linda’s Zomerweek openlijk over zijn drugsverslaving en depressie van een aantal jaren geleden gesproken.

Volgens de 46-jarige cabaretier van Marokkaanse afkomst was zijn vrouw Niama zijn redding.

Najib Amhali gaat nog geregeld naar verslaafdenbijeenkomsten om over zijn verslaving te spreken. Hij stelt al lang geen antidepressiva meer te slikken. De oplossing vond hij niet in de pillen maar bij zijn vrouw Niama met wie hij in 2012 trouwde.

Niama toonde zich geduldig. “Ze zei: ’ik wacht op je’. Dat heeft een jaar geduurd. Daar ben ik haar heel dankbaar voor. (...) Ik moet gewoon aan het werk, ik moet gewoon optreden. Dat alleen zijn is funest.’’

Amhali sprak ook over zijn huwelijk. De twee trouwden vooral om hun moeders blij te maken en organiseerden een extravagant trouwfeest. “Voor dat geld had je eigenlijk gewoon vijf jaar lang op een onbewoond eiland kunnen zitten. Met alles erop en eraan. Daar moet je niet te lang over nadenken.” Najib en Niama hebben samen twee kinderen.

Lees meer

Neefje Najib Amhali bijna verdronken

Het neefje van Najib Amhali is enkele dagen geleden bijna verdronken in een zwembad in de achtertuin van de Marokkaans-Nederlandse cabaretier. Het jongetje werd door een...

Loubna Abidar ernstig ziek

Loubna Abidar is ernstig ziek. De omstreden hoofdrolspeelster van de prostitutiefilm “Zine li fik” (Much Loved) liet dat enkele dagen geleden zelf weten.

Saad Lamjarred wil met Tunesische Imen trouwen

Saad Lamjarred heeft de ware liefde gevonden. De Marokkaanse zanger wil de Tunesische Imen Khemissi ten huwelijk vragen.

Najib Amhali wordt opnieuw papa

Najib Amhali wordt opnieuw papa. De Nederlands-Marokkaanse cabaretier verwacht samen met zijn vrouw Niama een zoontje.

Najib Amhali zegt theatertournee af

Najib Amhali heeft zijn theatertournee in Nederland afgezegd. De cabaretier zegt nog niet op niveau te zijn.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team