Mounir El Hamdaoui verlaat Al Hoceima voor Nederland
Mounir El Hamdaoui is terug in Nederland. De voormalige Marokkaanse international werkte in de afgelopen weken als technisch directeur bij Chabab Rif Al Hoceima.
- Sport
Mounir El Hamdaoui heeft een einde gemaakt aan zijn carrière als voetballer. De Marokkaanse international is de nieuwe technische directeur van Chabab Rif Al Hoceima.
El Hamdaoui had eerder dit jaar voor twee seizoenen met Ittihad Tanger getekend. Hij bleef uiteindelijk maar zes maanden bij de club.
De 34-jarige voetballer speelde onder meer bij Alkmaar, Ajax, Excelsior en Willem II. Zijn beste prestatie leverde hij in 2009 toen hij 23 doelpunten maakte voor AZ Alkmaar.
Chabab Rif Al Hoceima was vorig 13e van het Marokkaans kampioenschap. El Hamdaoui heeft dus werk voor de boeg.
Lees meer
Mounir El Hamdaoui is terug in Nederland. De voormalige Marokkaanse international werkte in de afgelopen weken als technisch directeur bij Chabab Rif Al Hoceima.
Nieuwe onderscheiding voor de Marokkaanse international. Hakim Ziyech is maandagavond in Nederland tot beste voetballer van het jaar verkozen.
Mounir El Hamdaoui gaat begin volgende week naar verwachting een tweejarig contract met Ittihad Tanger tekenen.
Abderrahim Loukili speelt volgend seizoen in Marokko. De vleugelspeler heeft een contract getekend met Chabab Rif Al Hoceima
Lahcen Akhmis is vrijdag bij een verkeersongeval omgekomen. De Marokkaanse middenvelder was op weg naar Al Hoceima om een contract te tekenen.