17 november 2016 - 16:45 - Marokko
De vrouwenruimte in een moskee van Lissasfa is eerder deze week door een onbekende geprofaneerd. Het is de vijfde keer in minder dan een maand tijd dat een moskee in de regio wordt ontheiligd.
Volgens Assabah werd in de vrouwenruimte van de moskee Lkhzama een Koran met stukjes brood, urine en uitwerpselen besmeurd.
De politie heeft een onderzoek gestart en de imam van de moskee ondervraagd. Volgens hem is de dader hoogstwaarschijnlijk een vrouw die de moskee onbedekt binnen was gelopen en hem net na het gebed naar de vrouwenruimte had gevraagd.
In de afgelopen weken werden vier andere moskeeën in de regio van Casablanca geprofaneerd. Moskeegangers hebben deze woensdag een sit-in buiten de gemeentehuis georganiseerd om tegen deze daden te protesteren.
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht