Bejaarde muezzin mishandeld in moskee Amsterdam (video)
Een bejaarde gebedsoproeper werd onlangs door een veertiger in de Al Ummah moskee in Amsterdam tegen de grond geslagen.
- Marokko
Eerder deze week zijn beelden op internet verschenen van een geboeide imam die door moskeegangers wordt uitgejouwd in de wijk Bensouda in Fez.
De prediker werd in de moskee betrapt toen hij met zijn minnares seksuele handelingen verrichtte. In de video is te zien hoe mensen hem uitschelden. Ze beschuldigen hem ervan de moskee te hebben geschonden.
Volgens Marokkaanse media zou het om een wraak gaan. Een andere man met wie de minnares van de imam een relatie weigerde aan te gaan zou het koppel bij de politie hebben aangegeven. Video !
Lees meer
Een bejaarde gebedsoproeper werd onlangs door een veertiger in de Al Ummah moskee in Amsterdam tegen de grond geslagen.
Marokko wordt opnieuw opgeschud door een kindermisbruikzaak. De imam van een moskee in Bouskoura wordt ervan verdacht een kind van 10 jaar te hebben misbruikt.
De politie heeft donderdag in de wijk Hay Hassani in Casablanca een vrouw gearresteerd die een moskee in Lissasfa had geprofaneerd.
De politie heeft woensdag een verdachte gearresteerd voor een aanval in een moskee in Kenitra. De imam en een moskeeganger werden door de man met een bijl geattaqueerd.
Een pedofiel is eerder deze week door de rechtbank van Tanger tot tien jaar gevangenisstraf veroordeeld. De man misbruikte drie minderjarige meisjes in de moskee waar hij werkte.