19 juli 2013 - 20:30 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft een 24-daagse reis geschonken aan leerlingen van het Franse dorpje Betz, waar hij een kasteel bezit.
Net zoals vorig jaar bevinden 15 leerlingen en vier begeleiders uit Betz zich sinds 7 juli en tot het einde van de maand, in Marokko op kosten van de Koning.
Het groepje is met het vliegtuig vanuit Parijs naar Malaga gevlogen op een speciale vlucht van Air France, waarna ze met een bus naar Tanger zijn vervoerd. Op 31 juni vliegen ze met een lijnvlucht van Royal Air Maroc terug naar Frankrijk.
Op een blog gewijd aan de reis staat dat het groepje tijdens zijn verblijf in Marokko, Tanger, Rabat, Casablanca, Agadir en Tetouan zal ontdekken. Ook nemen de leerlingen deel aan buikdanslessen, sportieve, culturele en gastronomische activiteiten.
Koning Mohammed VI verblijft regelmatig in de door zijn vader, wijlen Hassan II, gekochte kasteel te Betz. In het dorpje van 1045 inwoners op 65 km van Parijs, is de Koning de belangrijkste werkgever.
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop