23 juli 2013 - 18:09 - Marokko
Koning Mohammed VI en zijn vrouw, Prinses Lalla Salma, hebben zondag het vasten verbroken bij minister Aziz Akhannouch van Landbouw in Casablanca.
Het koninklijke koppel kwam een paar minuten voor de Iftar met een klein aantal lijfwachten aan bij Akhannouch, meldt Akhbar Al Yaoum.
De minister en baas van Akwa Group, had daarentegen voor extra veiligheid gezorgd in en rond zijn villa in de wijk California.
De Iftar gegeven door Aziz Akhannouch en zijn vrouw Salwa Idrissi, eigenares van de Morocco Mall in Casablanca, werd geleverd door Rahal, de cateraar van het Paleis.
Mohammed VI en Lalla Salma vertrokken net voor het Al Isha gebed, onder luid gejuich van de bewoners van een sloppenwijk, grenzend aan de villa van Akhannouch.
Na het vertrek van het koninklijk paar, werd er op straat nog lange tijd gesproken over hun bezoek. Volgens de krant oordeelde een vrouw dat omdat de Koning bij haar buur was gaan eten, het net was alsof hij bij haar was geweest.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie