22 juni 2020 - 14:20 - Wereld
Mohamed was nog maar 18 jaar. Hij werd begin juni in het Franse Saint-Denis doodgeschoten toen hij een ruzie probeerde te sussen.
De jongeman probeerde een gewapende man die een zestal jongeren bedreigde te kalmeren toen de verdachte hem in de borst schoot. Een andere jongen van 17 jaar kreeg een kogel in zijn arm.
Volgens de zus van Mohamed was er in de wijk een slepende ruzie tussen twee families. De avond van de dood van Mohammed was de situatie heel gespannen. Twee broers en een groepje jongeren kregen ruzie. Volgens getuigen kwam één van de broers iets later terug met een wapen.
Mohamed besloot toen om in te grijpen. Hij probeerde eerst de man te overtuigen om zijn wapen weg te doen. Toen hij begreep dat dat niet zou lukken gaf hij hem een schop in een poging om hem op de grond te laten vallen en zo zijn wapen af te nemen. Drie schoten werden gelost. Mohamed en de andere tiener werden geraakt.
Mohamed verrichtte volgens zijn familie een heldendaad. Hij was de enige die ingreep. Een onderzoek is aan de gang. Mohamed wordt in Tunesië begraven.
Lees meer
Karim (40) moest net met zijn dochtertje op vakantie vertrekken toen hij op een parkeerplaats in het Franse Ivry-sur-Seine werd doodgeschoten.
De imam van de Aicha moskee in het Franse Montpellier is afgelopen woensdag voor de rechter verschenen voor de seksuele misbruik van een minderjarige.
Mohamed Jaraya was enkele dagen geleden betrokken bij een gewelddadige ruzie in een club in Marbella, in het zuiden van Spanje. De Marokkaans-Nederlandse kickbokser werd tijdens...
Een 56-jarige Britse vrouw heeft haar 60-jarige vriendin gedood door haar van de trap te duwen tijdens een ruzie over een geannuleerde vakantie in Marokko.
Het levenloos lichaam van Hicham Mouhal, een 34-jarige Marokkaan, werd enkele dagen geleden door zijn vader in het appartement van zijn broer in de regio van Bergamo in het...
Marwan probeerde op 21 maart een ruzie te stoppen tussen twee mannen in het Spaanse Toledo. Het koste hem zijn leven.
Mohamed staat dit jaar opnieuw in de lijst van meest gegeven jongensnamen in België. Dat blijkt uit een nieuwe ranking van Statbel.
Het huwelijk van Dounia Batma en de Bahreinse zakenman Mohamed Al Turk dreigt op de klippen te lopen. De twee hebben elkaar de oorlog verklaard op Instagram.
Faouzi (19) is in coma geraakt na met een tacker te zijn aangevallen tijdens een ruzie over een quad met een jongen van zijn wijk in het Franse Beaujon.
De zoon van de salafi sjeik Mohamed Maghraoui is afgelopen zaterdag door de politie in Marrakech gearresteerd voor drugsbezit en gebruik.