8 februari 2014 - 19:38 - Cultuur
Na de ’Schatten van Ibn Battuta’ en ’Legendarische vrouwen’ heeft de organisator van het mode-evenement ’Caftan’ voor 2014 het thema ’Pracht van de rijken’ gekozen.
Zineb Lahlou Ibnouzahir, nieuwe hoofdredactrice van het tijdschrift ’Femmes du Maroc’ dat al 18 jaar ’Caftan’ organiseert, vertelde iets meer over de keuze van het nieuwe thema aan Aujourd’hui le Maroc.
"Wij geloven dat de kaftan, en meer algemener Marokko en zijn cultuur, hun rijkdom trekken uit een ver en glorieus verleden. De geschiedenis met een grote G heeft nog niet al haar geheimen vrijgegeven. Door met Caftan door de tijd te reizen, willen we ons vaak ongekend erfgoed en geschiedenis helpen herontdekken dankzij de grenzeloze creativiteit van de ontwerpers."
Caftan is jaarlijks één van de meest verwachte evenementen in Marokko. Liefhebbers van de Marokkaanse kaftan kunnen tijdens ’Caftan 2014’ ruim 100 ontwerpen van 16 stylisten ontdekken.
Marokko pakt internetpredikers aan
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Europa investeert in snellere verbinding met Marokkaanse Sahara
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Vijf onmisbare tips bij aankoop van een huis in Marokko
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Douzi trekt grens na online roddels over privéleven
Latifa Raafat onthult cruciale rol Koning Hassan II in haar leven
Grote Bollywood-productie in Marokko opgenomen
Zangeres Vitaa openhartig over haar leven als moslima
Historische kaart legt ongelofelijke reis Ibn Battuta vast
Amerikaanse realitysterren strijken neer in Marokko
Releasedatum Mocro Maffia spin-off ’Tonnano’ bekend
Sandra Oh schittert in vintage kaftan op filmaffiche ’Good Fortune’