15 februari 2013 - 18:19 - Cultuur
De 17e editie van het mode-evenement "Caftan 2013" vindt dit jaar plaats op 4 mei. Het thema voor 2013 is "Legendarische vrouwen".
Caftan 2013 is een eerbetoon aan de Egyptische koningin Nefertiti, de Franse koningin Marie Antoinette, de Egyptische zangeres Oum Keltoum en de Amerikaanse actrice Marilyn Monroe.
Zoals elk jaar zullen acht ontwerpers en twee jonge talenten hun collecties voorstellen in het Congrespaleis van Marrakech.
Femmes du Maroc, organisator van Caftan sinds 17 jaar, is actief op zoek naar de nieuwe talenten voor de komende show.
Myriam Jebbor, hoofdredactrice van Femmes du Maroc, beschrijft Caftan als een ode aan de schoonheid en glamour, dat modern en traditioneel combineert.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set