Zoeken

Dit is Miss Amazigh 2019 (foto’s)

1 januari 2020 - 14:00 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Hajar Mrabet werd zaterdag in Agadir tot Miss Amazigh 2019 gekroond. De 22-jarige verpleegster is afkomstig uit Tafraout.

In totaal streden dertien kandidates voor de titel van Miss Amazigh 2019. Hajar wist de jury te overtuigen en maakte ook veel indruk op het publiek volgens 2M.

Voor de 6e editie van het schoonheidswedstrijd dat voor het eerst in 2014 werd georganiseerd, werd niet alleen naar de natuurlijke schoonheid van de kandidates gekeken, maar ook naar hun opleidingsniveau en hun kennis van het Tamazight.

Lees meer

Riffijns erfgoed tentoongesteld in Al Hoceima

Ter gelegenheid van de eerste editie van het Jeugdtheater wordt in Al Hoceima een tentoonstelling georganiseerd over het Riffijns Amazigh erfgoed.

Marokkaanse Sofia tot "Miss Arab" verkozen

Sofia Saidi is tot Miss Arab 2020 verkozen. De Marokkaans won de schoonheidswedstrijd tijdens de "World Next Top Model" in Libanon.

Dit zijn de kandidates van Miss Amazigh 2017 (video)

Op vrijdag 20 januari wordt in Agadir de nieuwe Miss Amazigh 2017 verkozen. Tien kandidates doen mee aan de schoonheidswedstrijd. Video!

Koningin Letizia van Spanje huldigt Amazigh-tentoonstelling in

Koningin Letizia van Spanje heeft donderdag de tentoonstelling "La Granada Zirí del siglo XI y el universo Bereber" en Granada ingehuldigd.

David Guetta in Marrakech

David Guetta heeft besloten om de eindejaarsfeesten in Marrakech door te brengen. De wereldbekende DJ deelde enkele foto’s van de rode stad op Instagram.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team