Dammen Tanger-Tetouan-Al Hoceima vol na regenbuien
De negen dammen in de regio van Tanger-Tetouan-Al Hoceima zijn tot 80,9% vol als gevolg van de regenval in de afgelopen weken.
27 maart 2018 - 15:20 - Marokko
Een man heeft dinsdagochtend geprobeerd een bankagentschap in het noord Marokkaanse Tanger te overvallen.
Le360 vernam van politiebronnen dat de dader een masker droeg. Hij sloeg een ruit kapot om het agentschap binnen te dringen.
De verdachte verliet het agentschap enkele minute later met lege handen voor de komst van de politie. Een onderzoek is aan de gang.
In de afgelopen jaren werden meerdere bankovervallen gepleegd in Marokko. Bankagentschappen zijn nu verplicht om een veiligheidsagent aan te werven en extra maatregelen te treffen.
Lees meer
De negen dammen in de regio van Tanger-Tetouan-Al Hoceima zijn tot 80,9% vol als gevolg van de regenval in de afgelopen weken.
De autoriteiten in het Noord-Marokkaanse Tanger hebben de jacht heropend op waterpijpen en shisha’s.
De Marokkaanse politie heeft begin deze week een jongeman gearresteerd voor een gewelddadige overval op een geldtransfer-agentschap in Dakhla.
Een 17-jarige verdachte is donderdagochtend door de politie in Marrakech gearresteerd voor een bankoverval in de rode stad.
Een lichte aardbeving werd deze ochtend om 09:54 uur door het Marokkaans geofysisch instituut in de regio van Ouarzazate geregistreerd.