Nador deze ochtend door aardbeving getroffen
In het noorden van Marokko werd deze ochtend een nieuwe aardbeving gemeld. De beving had een kracht van 3 op de schaal van Richter.
9 april 2018 - 16:10 - Marokko
Een lichte aardbeving werd deze ochtend om 09:54 uur door het Marokkaans geofysisch instituut in de regio van Ouarzazate geregistreerd.
Volgens het instituut had de beving een kracht van 3,9 op de schaal van Richter en lag het epicentrum in de gemeente Khouzama.
Er werd geen schade nog slachtoffers gemeld. De beving vond op 2 kilometer diep plaats.
Lees meer
In het noorden van Marokko werd deze ochtend een nieuwe aardbeving gemeld. De beving had een kracht van 3 op de schaal van Richter.
Een lichte aardbeving met een kracht van 3,5 op de schaal van Richter werd dinsdag in de regio van Taroudant gemeld.
In de provincie Midelt werd maandagavond een aardbeving met een kracht van 4,8 op de Schaal van Richter waargenomen.
Een aardbeving met een kracht van 3,6 op de schaal van Richter werd zondag in de provincie Ouarzazate geregistreerd.
Een aardbeving met een kracht van 2,6 op de schaal van Richter werd donderdagavond in de provincie Al Hoceima geregistreerd.