12 juni 2016 - 17:05 - Marokko
Michelle Obama en haar twee dochters worden eind deze maand in Marrakech verwacht. De First Lady en haar dochters zullen er een weekje doorbrengen.
Nieuwswebsite Le360 vernam de komst van Michelle Obama van « goed geïnformeerde bronnen ». De vrouw van Barack Obama zal in een « groot paleis » verblijven, waarvan de naam niet werd vrijgegeven.
Het zal het eerste bezoek van Michelle Obama en haar dochters aan Marokko zijn. Haar man, de Amerikaanse president, heeft zelf in acht jaar tijd nooit Marokko bezocht.
In november 2013 was Koning Mohammed VI op het Witte Huis in Washington. De monarch nodigde toen Barack Obama uit voor een staatsbezoek aan Marokko. Deze werd voor eind 2014 aangekondigd maar vond uiteindelijk nooit plaats.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor