14 februari 2017 - 16:50 - Marokko
In het Marokkaanse Meknes is een meisje van 10 jaar overleden na, volgens haar ouders, door haar lerares op school te zijn mishandeld.
De moeder van Hiba vertelt dat de lerares fysiek geweld gebruikte tegen haar dochtertje. Bewijs daarvan zijn foto’s van het kind met een blauw oog.
2M vernam van nabestaanden van het slachtoffertje dat ze aan haar linkeroog was geslagen en dat dat haar « het leven kostte ».
Een onderzoek van het ministerie van Onderwijs toonde echter aan dat de lerares onschuldig is. De procureur des Konings heeft nu een nieuw onderzoek bevolen. Ook het ministerie van Onderwijs heeft vanwege de snelgroeiende controverse besloten om de zaak opnieuw te onderzoeken en heeft een commissie opgericht om de zaak te volgen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht