Marokkaan wil eerste halal-McDonald’s in Nederland openen
In Nederland opent binnenkort een allereerste halal-McDonald’s. Dat is althans wat Redouan Makoer wenst.
- Economie
Na maanden bouwen is het allereerste McDonald’s restaurant in het zuid-Marokkaanse Laayoune eindelijk open.
De plek is 1137m2 groot en wordt beheerd door Hope Invest voor een periode van 10 jaar. Het restaurant levert 200 directe en indirecte banen op.
McDonald’s Laayoune is gelegen bij het Plein van de slag van Dcheira in het centrum van de stad. De opening van het restaurant was tijdens het investeringsforum van Laayoune in 2015 aangekondigd.
Lees meer
In Nederland opent binnenkort een allereerste halal-McDonald’s. Dat is althans wat Redouan Makoer wenst.
McDonald’s heeft in Marokko een derde restaurant geopend langs de snelweg tussen Casablanca en Marrakech.
Een aantal McDonald’s restaurants zijn sinds afgelopen weekend terug open in Marrakech, Fez en Casablanca. Klanten kunnen er via de McDrive hun bestellingen afhalen.
Een delegatie Italiaanse beleggers heeft eind vorige week verantwoordelijken van de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima ontmoet om over een grote investeringsproject te spreken.
Fastfoodketen McDonald’s heeft een nieuw restaurant in het Marokkaanse El Jadida geopend. Het is het 35e etablissement van de Amerikaanse gigant in Marokko.