Italië: Marokkaanse vrouw cel in voor huiselijk geweld
Een rechtbank in Noord-Italië heeft een 38-jarige Marokkaanse vrouw tot acht maanden gevangenisstraf veroordeeld wegens huiselijk geweld.
- Marokko
Drie mannen in Marrakech zijn gearresteerd op verdenking van ontvoering en verkrachting van een zwangere vrouw.
Het vermeende slachtoffer heeft een klacht ingediend tegen haar ex-man met wie ze was gescheiden vanwege huiselijk geweld. Dit staat in de verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN.
De vrouw beschuldigt haar ex-man ervan haar te hebben gedwongen om in een auto te stappen. Vervolgens werd de vrouw in een appartement opgesloten. Hij zou haar seksueel misbruikt hebben met de hulp van twee vrienden.
De huiszoekingen door de politie hebben het mogelijk gemaakt om de drie verdachten te arresteren. Voor verder onderzoek zijn de mannen in hechtenis genomen.
Lees meer
Een rechtbank in Noord-Italië heeft een 38-jarige Marokkaanse vrouw tot acht maanden gevangenisstraf veroordeeld wegens huiselijk geweld.
Een 23-jarige zwangere vrouw pleegde zelfmoord in Boujdour. De reden voor haar wanhoopsdaad was een gebroken huwelijksbelofte.
Een baby van slechts drie maanden oud die in Casablanca was ontvoerd, is donderdagavond door de politie in Marrakech teruggevonden.
Twee verdachten van 24 en 32 jaar zijn zondagochtend door de politie gearresteerd voor gijzeling en poging tot verkrachting in Tiflet.
Dinsdagochtend zijn in Casablanca vier mannen en een vrouw gearresteerd vanwege hun vermeende betrokkenheid bij een criminele organisatie die een man ontvoerde en losgeld eiste...