18 december 2012 , 22:14 - Nawel Serdouni - Sport
Marouane Fellaini werd voor drie wedstrijden geschorst door het Engelse Football Association. De Belgisch-Marokkaanse international had afgelopen vrijdag een kopstoot gegeven aan Ryan Shawcross van Stoke City.
De scheidsrechter had toen niets gezien, maar het incident werd wel opgenomen door de camera’s. Everton, waar Fellaini speelt, won de wedstrijd tegen Stoke City met 1-1.
Marouane Fellaini riskeerde een schorsing van negen wedstrijden en een boete van 185.000 euro volgens Engels media.
Sinds het incident heeft Fellaini zijn excuses aangeboden aan Ryan Shawcross. Hij erkende ook dat zijn houding niet professioneel was.
Fellaini had de Engels Premier League club in 2008 aangesloten. In november vorig jaar had hij zijn contract bij Everton verlengd tot 2016.
Grote veranderingen verwacht in Marokkaanse WK-selectie
Mekka volgeboekt, al 750.000 aanmeldingen voor Hadj
Volkswagen dreigt Zuid-Afrika te verruilen voor Marokko
Bekende advocaat Ridouan Taghi en Ali B geschorst, stopt ermee
Spaanse migratieknaller: half miljoen mensen krijgen verblijfstitel, onvrede in Europa
Marokko nieuwe hotspot voor Russen
Jaouad Belmehdi zoekt rust in Marokko na zware knock-out
Azzedine Ounahi eindelijk ok
Ziyech onder vuur na emotionele reactie in CAF Confederation Cup
Wereld keek massaal mee naar Marokkaans succesverhaal
Juridisch schaakspel tussen Marokko en Senegal bereikt kookpunt
Goal, eigen goal en rood: bijzondere avond voor El Yamiq
Glory pakt wereldtitel Tarik Khbabez af na conflict
Davis Cup in Marokko eindigt in totale chaos, sancties verwacht