18 december 2012 , 22:14 - Saïd Amraoui - Sport
Marouane Fellaini werd voor drie wedstrijden geschorst door het Engelse Football Association. De Belgisch-Marokkaanse international had afgelopen vrijdag een kopstoot gegeven aan Ryan Shawcross van Stoke City.
De scheidsrechter had toen niets gezien, maar het incident werd wel opgenomen door de camera’s. Everton, waar Fellaini speelt, won de wedstrijd tegen Stoke City met 1-1.
Marouane Fellaini riskeerde een schorsing van negen wedstrijden en een boete van 185.000 euro volgens Engels media.
Sinds het incident heeft Fellaini zijn excuses aangeboden aan Ryan Shawcross. Hij erkende ook dat zijn houding niet professioneel was.
Fellaini had de Engels Premier League club in 2008 aangesloten. In november vorig jaar had hij zijn contract bij Everton verlengd tot 2016.
Antwerpse drugsbaron Glenn S. opgepakt in Marokko
Moulay Hassan luncht op Djemaa El Fna in Marrakech
Marokko regelt imam voor Algerijns elftal in hotel Rabat
Nederlandse en Belgische rechters kloppen vaker aan bij Marokko
Marokko en China slaan handen ineen voor nieuwe snelweg
Europa weigert Marokkaanse tomaten na vondst zware metalen
Marokko regelt imam voor Algerijns elftal in hotel Rabat
Marokko grijpt naast vroege kwalificatie tegen Mali
Marouane Chamakh verrast burgemeester New York Zohran Mamdani met bijzonder cadeau
Mohamed Salah onder vuur om kerstfoto met dochters
Marokko-Mali: op welke zenders en om hoe laat live kijken
Het geheim onder het gras van het Prins Moulay Abdellah stadion
Marokkaanse bondscoach beschermt Ounahi na kritiek
Bondscoach Marokko zet druk op eigen selectie, vreest snelheid Mali