Zoeken

Marokko : zwarte mensen systematisch als illegalen beschouwd

- Marokko

Geschreven door Said A.

Een Amerikaanse toerist is het slachtoffer geworden van een flinke fout van de Marokkaanse politie, dit enkel vanwege zijn huidskleur.

De man werd als een illegale migrant genomen en met andere mensen uit landen van sub-Sahara Afrika naar een gesloten centrum in Beni Mellal gebracht.

Het slachtoffer was op vakantie in Rabat toen een agent hem naar zijn identiteitsdocumenten vroeg. De man gaf hem zijn rijbewijs maar de agent geloofde hem niet en dacht dat het document vals was.

De toerist kreeg vervolgens handboeien om en werd samen met tientallen migranten op een bus naar Beni Mellal gezet. De man had geld bij zich en wist naar Rabat terug te keren en de situatie te verduidelijken.

Ondanks de schandalige fout hebben de Marokkaanse autoriteiten niet op de zaak willen reageren.

Lees meer

Marokko : parachutesprong loopt fataal af voor toerist

Een Tsjechische toerist is zaterdag omgekomen tijdens een parachutesprong in het bergachtig gebied van Akerkour in de provincie Al Haouz in Marokko.

Amerikaans beleeft hel nadat Marokkaan haar telefoon hackt

Een Amerikaanse vrijwilligster van de organisatie Peace Corps, is het slachtoffer geworden van een Marokkaanse hacker.

Medische fout loopt bijna fataal af voor meisje in Tetouan

Een meisje van 10 jaar is op het nippertje aan de dood ontsnapt na het slachtoffer te zijn geworden van een medische fout in een privé kliniek in Tetouan.

Marokko : agent die twee mensen doodschoot gearresteerd

De politie inspecteur die met zijn dienstwapen tijdens een uit de hand gelopen arrestatie twee mensen heeft neergeschoten, is dinsdag in Tetouan gearresteerd.

Marokko : militair vervalst huwelijksakte om jonge vrouw te misbruiken

Een getrouwde militair heeft fraude gepleegd met zijn huwelijksakte om een vals huwelijk met een tweede vrouw te kunnen aangaan.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team