Gemeenteraadslid steekt zichzelf in brand in Marokko
Een gemeenteraadslid heeft zichzelf maandag in brand gestoken in de gemeente Ain Sbit in Rommani, in de provincie Khemisset.
- Marokko
Een man heeft zichzelf afgelopen zaterdag in Tamansourt, in de regio van Marrakech, in brand gestoken na een ruzie.
Volgens Marokkaanse media heeft de man psychische problemen. Hij overgoot zich met benzine en stak zijn kleren in brand.
Getuigen wisten de vlammen te doven. De man werd met derdegraads brandwonden naar het ziekenhuis afgevoerd.
Familieleden bevestigden aan de media dat het slachtoffer er herhaaldelijk mee had gedreigd zelfmoord te plegen en dat hij zichzelf na een ruzie met leden van zijn familie in brand had gestoken.
Lees meer
Een gemeenteraadslid heeft zichzelf maandag in brand gestoken in de gemeente Ain Sbit in Rommani, in de provincie Khemisset.
Een 34-jarige man is in Nador aan zijn verwondingen overleden na in brand te zijn gestoken tijdens een ruzie.
Een student heeft zichzelf eerder deze week in brand gestoken buiten een agentschap van de OFPPT voor professionele opleiding in Hay Mohammadi in Casablanca.
Een man die zichzelf een tiental dagen geleden in brand had gestoken in een Marjane supermarkt in Agadir, is aan zijn verwondingen overleden.
Een jongeman, moe van het onrecht waarvan hij het slachtoffer zou zijn, heeft zichzelf afgelopen vrijdag in Fez in brand gestoken.