18 mei 2021 - 18:20 - Marokko
Op 7 mei kondigde de Algemene Confederatie van Marokkaanse Ondernemingen (CGEM) aan dat er een bijeenkomst tussen de confederatie en de Israëlische werkgeversorganisaties zou worden gehouden. Via Twitter heeft ondernemersorganisatie de bijeenkomst nu uitgesteld, zonder een nieuwe datum te noemen.
De videobijeenkomst van de CGEM en en Israëlische werkgeversorganisaties stond gepland voor 18 mei. Op Twitter heeft de CGEM laten weten dat de bijeenkomst tot nader order is uitgesteld.
Tijdens de bijeenkomst hadden Marokkaanse bedrijven een beeld moeten krijgen van de mogelijkheden om te investeren in verschillende sectoren van de Israëlische economie, meldt de CGEM. Sinds de normalisatie van de betrekkingen tussen Marokko en Israël zijn er al eerder bijeenkomsten geweest tussen de CGEM en Israëlische organisaties.
De Confederatie en zijn Israëlische tegenhanger ondertekenden een strategische partnerschapsovereenkomst om de handel tussen beiden landen te stimuleren. Het is de bedoeling dat Marokko en Israël kennis en expertise uitwisselen op het gebied van import en export, de ontwikkeling van wetenschappelijk onderzoek, innovatie en technologie.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra