Zoeken

Marokko : vrouw verminkt na aanvraag echtscheiding (video)

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Khadija dankt haar leven aan haar moeder en enkele voorbijgangers. Haar ex-man viel haar op straat aan met een scheermes omdat ze wilde scheiden.

Na enkele jaren huwelijk en meerdere ruzies had de jonge vrouw besloten om een echtscheiding aan te vragen en naar haar ouders terug te keren, een situatie die haar ex-man niet accepteerde.

De man vroeg haar herhaaldelijk om naar huis terug te keren en een einde te maken aan de echtscheidingsprocedure. Toen ze bleef weigeren besloot hij haar in Berrechid, net toen ze uit een bus stapte, aan te vallen. Hij verminkte haar gezicht met een scheermes en probeerde haar keel te bereiken.

Khadija vertelde haar verhaal aan Hespress :

Lees meer

Marokko : vrouw bekende lid PJD-partij met minnaar betrapt

De vrouw van een bekende lid van de islamitische PJD-partij en tevens dochter van één van de leiders van Al Adl wal ihssane, is door haar echtgenoot met haar minnaar betrapt.

Marokko : zakenvrouw doet samen met echtgenoot aangifte van sextortion

Een zakenvrouw uit Temara heeft na maanden chantage en sextortion besloten om, samen met haar echtgenoot, aangifte te doen bij de politie.

Marokko : vrouw verminkt omdat ze niet maagd is

In de regio van Mediouna in Casablanca heeft een man zijn vrouw verminkt nadat hij ontdekte dat ze niet maagd was toen ze trouwden.

Marokko : vrouw verstikt baby met kussen in Meknes

Een vrouw heeft haar baby van acht maanden met een kussen verstikt in de wijk Al Kasbah in Meknes.

Marokko : vrouw gearresteerd na huwelijk met twee mannen

Een vrouw die een tweede huwelijk is aangegaan terwijl ze reeds getrouwd was, is afgelopen vrijdag door de politie in Meknes gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team