Dertigste zelfmoord in het noorden van Marokko
Een 21-jarige jongeman heeft afgelopen woensdag zelfmoord gepleegd in zijn huis in de regio van Chefchaouen.
4 juli 2019 - 14:10 - Marokko
Een jonge vrouw heeft afgelopen zaterdag in het Marokkaanse Meknes zelfmoord gepleegd na haar huis te hebben verloren. De woning werd geveild.
Volgens Noonopresse was de vrouw getrouwd en laat ze drie kinderen achter. Waarom de autoriteiten beslag legden op de woning van het gezin is niet bekend.
Het huis werd verkocht en de nieuwe eigenaar had vijftien dagen aan het gezin gegeven om te verhuizen. Wetend dat ze samen met haar man en kinderen dakloos zou zijn, besloot de vrouw zichzelf op het terras van het huis op te hangen.
Het jongste kind van het gezin is nog maar 9 jaar oud. De oudste van de drie kinderen, zelf nog minderjarig, werkte al om zijn familie financieel te helpen. Het huis waarin ze woonden ligt in de wijk Hay Yasmina in de gemeente Ouislane.
Lees meer
Een 21-jarige jongeman heeft afgelopen woensdag zelfmoord gepleegd in zijn huis in de regio van Chefchaouen.
Een 43-jarige Marokkaanse vrouw heeft in de nacht van zondag op maandag zelfmoord gepleegd op het dakterras van haar huis in Fkih Bensalah.
Een moeder van drie jonge kinderen heeft vorige week in haar huis in de wijk Oued Eddahab in Azilal zelfmoord gepleegd.
Een jonge bruid heeft slechts enkele dagen na haar trouwfeest zelfmoord gepleegd in het Marokkaanse Chefchaouen.
Een vrouw, moeder van acht kinderen, heeft zelfmoord gepleegd door van de derde verdieping van een gebouw te springen in het noord-Marokkaanse Tetouan.