31 juli 2020 - 15:50 - Marokko
Een moeder van drie jonge kinderen heeft vorige week in haar huis in de wijk Oued Eddahab in Azilal zelfmoord gepleegd.
ALM bericht dat de 33-jarige vrouw al lang zelfmoordplannen had en alles op voorhand had geregeld.
De vrouw wachtte tot haar kinderen en haar man in slaap waren gevallen om de kamer te verlaten. Ze hing zichzelf vervolgens op met een koord.
Het levenloos lichaam van het slachtoffer werd door haar man aangetroffen. Hij probeerde haar nog te reanimeren, tevergeefs.
Volgens het blad heeft de vrouw geen brief achtergelaten en blijven de redenen van haar wanhoopsdaad onbekend. De politie heeft een onderzoek gestart. Zoals altijd in dergelijke gevallen zal een autopsie de doodsoorzaak moeten bevestigen.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers