Zoeken

Dubbele zelfmoord in Tetouan en Tiznit

20 augustus 2019 - 18:00 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

In Tetouan en Tiznit werden in de afgelopen dagen twee zelfmoorden gemeld. In beide gevallen hadden de slachtoffers een zeer moeilijke financiële situatie.

Een zestiger, vader van meerdere kinderen, pleegde enkele uren na Eid ul-Adha zelfmoord in Tetouan. 2M bericht dat de man van de derde verdieping van een gebouw op de Abdelkrim El Khatabi boulevard sprong. Hij woonde er met zijn vrouw en twee kinderen.

De man legde zijn wanhoopsdaad niet uit aan zijn familie. Volgens kennissen van het gezin had het koppel wel financiële problemen en was het voor hen steeds moeilijker om de kinderen op te voeden. Het lichaam werd naar het Saniat Rmel ziekenhuis gebracht voor autopsie.

Dezelfde dag pleegde een dertiger zelfmoord in Tiznit. De jongeman hing zichzelf op. Hij was vrijgezel en werkte als dagloner. Hij was afkomstig uit Sidi Ifni maar woonde in Tiznit. Plaatselijke bronnen melden dat hij een harde werker was maar heel weinig verdiende.

Lees meer

Al Hoceima: vader van zeven kinderen pleegt zelfmoord

Een vader van zeven kinderen heeft afgelopen zaterdag zelfmoord gepleegd in zijn huis in Al Hoceima.

Marokko: hoogbejaarde vrouw pleegt zelfmoord in Chefchaouen

Een 85-jarige grootmoeder heeft zichzelf van het leven beroofd in het dorpje Douar Tifraouen, in de regio van Chefchaouen.

Wereld-Marokkaan pleegt zelfmoord in Tetouan

Een in het buitenland wonende Marokkaan heeft in Tetouan zefmoord gepleegd. De man hing zichzelf op.

Dertigste zelfmoord in het noorden van Marokko

Een 21-jarige jongeman heeft afgelopen woensdag zelfmoord gepleegd in zijn huis in de regio van Chefchaouen.

Marokko opgeschud door reeks raadselachtige zelfmoorden

In Marokko werd in de afgelopen dagen een reeks zelfmoorden gemeld in verschillende steden. Zeker zes mensen beroofden zichzelf van het leven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team