24 januari 2019 - 20:00 - Marokko
Te gek voor woorden. Een vrouw is in Kenitra met een tweede man getrouwd terwijl haar eerste echtgenoot een gevangenisstraf van zes jaar uitzat.
De bedrogen echtgenoot ontdekte bij zijn vrijlating dat zijn vrouw, die hem regelmatig in de gevangenis bezocht, met een tweede man was getrouwd en zelfs een kindje van 1 jaar had.
Het tweede huwelijk bleek volledig legaal te zijn, met een geldige huwelijksakte en al. Hoe de vrouw aan een verklaring van ongehuwdheid raakte blijft onduidelijk.
In een verklaring aan ChoufTV vertelde de man over de moeilijke situatie waarin hij verwikkeld is. Hij houdt nog steeds van zijn vrouw maar is er niet meer zeker van dat hij haar "zijn vrouw" mag noemen. Haar nieuwe echtgenoot is volgens hem "iemand met een goede situatie". De vrouw is lerares natuurkunde en vroeg op 30 december een scheiding aan.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt